Łódź liderem rynku nieruchomości

Doskonałe położenie Łodzi oraz boom inwestycyjny mają potwierdzenie w twardych danych. Dane zebrane przez firmę analityczną REAS wskazują Łódź jako lidera rynku:

Łódź zyskuje dzięki kilku atutom:

  • najlepsza komunikacja drogowa dzięki położeniu na skrzyżowaniu autostrad A1 (północ-południe), A2 (wschód-zachód) oraz drodze ekspresowej S8

  • najlepsza komunikacja kolejowa – najnowocześniejszy dworzec i trwająca budowa tunelu pod miastem oraz najważniejszy węzeł przyszłej kolei wysokich prędkości

  • własne lotnisko międzynarodowe umieszczone tylko kwadrans jazdy od Nowego Centrum Łodzi

  • do 2020r. na rewitalizację i dalszą rozbudowę transportu zaplanowano 2,9 miliarda złotych

  • Łódź ma pozytywną ocenę Standard & Poor’s i rating BBB+

Wybierz mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Neopolis

O inwestycji Neopolis

NEOPOLIS, to miejsce z charakterem, dla osób aktywnych, żyjących dynamicznie, odnajdujących się w tętniącym rytmie miasta. W sąsiedztwie Nowego Centrum Łodzi powstanie 207 mieszkań na 11 piętrach. Zróżnicowana oferta inwestycyjna to łatwe w aranżacji lokale od 32 do 110 metrów kwadratowych. Dowiedz się więcej i sprawdź dostępność mieszkań w programie NEOINVEST.

N23

O inwestycji N23

N23 to pięć pięter komfortowej przestrzeni przy ul. Narutowicza 23 w Łodzi. Zaprojektowaliśmy w niej 69 mieszkań. Od kameralnych wnętrz o wielkości 29 metrów kwadratowych po przestronne 99-metrowe apartamenty. Wszystkie zostaną wykończone i wyposażone w meble zaprojektowane pod wymiar. Dowiedz się więcej i sprawdź dostępność mieszkań w programie NEOINVEST.

Tel: +48 509 392 405